Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

montaż klimatyzacji świdnica, która firma ?

montaż klimatyzacji świdnica, która firma ?

Dzień dobry. Macie jakieś informacje o firmach świadczących usługi z zakresu montażu klimatyzacji w Świdnicy?

furiass

Posty: 4

 
Zawsze ciekawiło mnie to, ile mogą kosztować usługi profesjonalnego serwisu agd. Niedawno miałem okazję się o tym przekonać, ponieważ moja pralka odmówiła posłuszeństwa. Uszczupliłem swój budżet o 150 zł...

johncena67

Posty: 16

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, jak wiele korzyści mógłby przynieść mi montaż klimatyzacji. Biorę pod uwagę co najmniej kilka przedsiębiorstw, które wykonują tego typu usługi. Z chęcią przeczytałem również Wasze opinie o fachowcach, z których usług korzystaliście.

apepsi1983

Posty: 15

 
Mój wybór padł na naprawę agd, które wykonuje ta firma: http://www.serwis-agd-dzierzoniow.pl. Myślę, iż w Świdnicy nie bylibyście w stanie znaleźć nikogo lepszego. Z resztą musicie się sami o tym przekonać :)

irek1981

Posty: 5

 
Moim zdaniem naprawa pralek to dochodowy biznes. Niedawno wezwałem fachowca, który za 30 minut pracy zainkasował ponad 100 złotych. Niezła sprawa.

Dr Nemo

Posty: 14

 
Dla mnie liczyło się, aby montaż klimatyzacji został zrealizowany w bardzo profesjonalny sposób. Na dalszy plan zszedł termin wykonania montażu. Na odpowiedniej klasy fachowca byłem gotowy poczekać nawet kilka tygodni. Wyszedłem na tym naprawdę bardzo dobrze.

namok

Posty: 17