Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja rodzinna w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja rodzinna w Szczecinie, znacie kogoś ?

Znacie może jakiegoś dobrego fotografa, który wykonuje sesje kobiece w Szczecinie i nie bierze za to zbyt dużo pieniędzy? Potrzebna osoba obeznana w tym temacie.

Ventooo1

Posty: 1

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem niezwykle zadowolona. Pani miała stosowne podejście do wykonywania super fotografii. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

Kitas

Posty: 2

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała właściwe podejście do dzieci, a to jest naprawdę niesłychanie istotne w tym zawodzie. Tylko wtedy wykona się takie ujęcia, z których każdy będzie zaspokojony. Polecam postawić na profesjonalizm.

pawel253

Posty: 6

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, ale niestety ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super zdjęć wykonać. Może za drugim razem będzie już o wiele lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do profesjonalnego fotografa.

Black_Riot

Posty: 2

 
Widziałam już mnóstwo różnych zdjęć. Tylko te, które są obrabiane na komputerze przy użyciu fachowego programu są najlepsze. Wiem, że nie są w stu procentach naturalne, lecz czy to ma takie znaczenie? Ważne, że będą się każdemu z nas niezwykle podobać.

Czarek

Posty: 2

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

SkinNer7

Posty: 22

 
Zobaczcie sobie, jakie sesje ciążowe w Szczecinie wykonuje fotograf ze strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Mnie się to bardzo podoba i chyba się na tą ofertę zdecyduje.

czarny021

Posty: 4

 
Dzisiaj są o wiele większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w profesjonalny sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

Kitas

Posty: 2

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, dlatego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt wiele czasu.

Grabow12

Posty: 7