Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony www w Warszawie, kogo polecicie ?

strony www w Warszawie, kogo polecicie ?

Znacie jakąś dobrze przygotowaną firmę do tworzenia stron www w Warszawie? Mam pewien pomysł na stronę internetową, lecz nie wiem jak go zrobić.

Limer333

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, ale nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie znalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają naprawdę bardzo dobrze przygotowaną ofertę i dobre ceny.

Klarka45

Posty: 11

 
Jest dużo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się bardziej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

eGall

Posty: 9

 
Im poważniejszy będzie projekt tym lepsza firma powinna się nim zajmować. Tylko wtedy będą z tego same pozytywne efekty, a przecież nam właśnie o to chodzi. Trzeba stawiać na doświadczenie i wiedzę pracowników firmy.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wówczas można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

Jacek1812

Posty: 9

 
Musicie pamiętać o tym, iż jeżeli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeżeli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

warter88

Posty: 7

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To bardzo ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Jeżeli to ma być jakaś prosta strona www to można to wykonać samemu. Jeżeli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować na własną rękę robić.

juron

Posty: 8

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wtedy wiadomo jak i co robią. To bardzo ważne, aby wykonywali projekty solidnie, albowiem jeśli my się na tym nie znamy to na nieszczęście nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

qwed

Posty: 5