Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

szkolenia bhp w katowicach, polecicie ?

szkolenia bhp w katowicach, polecicie ?

Zastanawiam się czy są jakieś szkolenia bhp w Kartowicach? Macie jakąś wiedzę na ten temat? Znajomy musi odbyć szkolenie i szuka kogoś do pomocy.

ARTyMM

Posty: 2

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

Kitas

Posty: 13

 
Na śląsku przykładamy sporo uwagi to szkoleń, bowiem pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezmiernie kosztowny. To, zatem my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Black_Riot 

Posty: 7

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niezwykle dużo do powiedzenia. Według mnie super.

kuBawodzu

Posty: 10

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Kitas

Posty: 14

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

skrl

Posty: 28

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

benia

Posty: 6