Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ubezpieczenie turystyczne Gdynia, gdzie szukać ?

ubezpieczenie turystyczne Gdynia, gdzie szukać ?

Jadę na wakacje i nie wiem czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne w Gdyni? Kupujecie takie ubezpieczenia czy raczej uważacie, że szkoda na to pieniędzy?

Piotr_21

Posty: 2

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

Bialy_Wilk

Posty: 15

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co proponują i które potem mamy z tego zyski. Czasem dopłaci się sto złotych na rok, a ma się o dużo doskonalsze ubezpieczenie. Należałoby to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

znamsienatym

Posty: 4

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

Felekkk2

Posty: 2

 
Według mnie korzystanie z agencji ubezpieczeniowej w Gdyni to super pomysł. W jednym miejscu jest mnóstwo ofert, którymi na pewno każdy będzie niezwykle zainteresowany.

roudee

Posty: 6

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Dzidaaa

Posty: 12

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Komimya

Posty: 3

 
Dla mnie bardzo odpowiednie ubezpieczenie dla firmy z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-dla-firmy/. Mają inne ubezpieczenia, dlatego każdy zainteresowany coś dopasuje.

ewu1u01

Posty: 10

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi niesłychanie niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

serMER

Posty: 25