Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Planuje wypad do Gdańska i zastanawiam się, gdzie będzie można zanocować. Zależy mi na dobrej lokalizacji więc jak ktoś zna jakiś sprawdzony hotel to podzielcie się propozycjami, bo w Gdańsku nie byłem już kilka lat i kompletnie nie wiem gdzie się kierować jeśli chodzi o nocleg.

namok

Posty: 2

 
Zdaje mi się, że jest sporo takich hoteli w Gdańsku, które można wybrać więc jak zwrócicie uwagę to będzie można coś sensownego dla siebie wybrać. Jest sporo takich hoteli w Gdańsku, gdzie ta oferta dobrze wygląda wiec poszukiwanie odpowiedniego nie powinno być kłopotliwe.

Lupusx

Posty: 6

 
Ostatnie 3 razy w Gdańsku miałem okazję nocować w hotelu Gryf. Pierwszy raz tam trafiłem przypadkiem, ale byłem na tyle zadowolony, że teraz właśnie tam rezerwuje nocleg. Mają też własną restaurację więc o żywienie nie musze się martwić. Na stronie http://gryfgdansk.pl możesz zerknąć sobie ich ofertę.

Menene

Posty: 5

 
Zdaje mi się, że rynek nieruchomości turystycznych w Gdańsku ma się rzeczywiście świetnie i jak ktoś będzie szukał dla siebie noclegu to z wyborem nie będzie większych problemów. Oczywiście warto na te różne opcje zwrócić uwagę, zestawić je ze sobą i szukać tej najbardziej atrakcyjnej.

1adversary

Posty: 2

 
Warto zajrzeć do Gdańska, na pewno wypoczynek tam będzie przyjemnością. Pytanie oczywiście jaki wybrać kierunek jeśli chodzi o zwiedzanie, jak interesuje Cię starówka to szukaj noclegów w tej okolicy, by nie tracić cennego czasu na dojazdy.

Klara323

Posty: 5

 
Zdaje mi się, że w Gdańsku raczej z hotelami nie ma problemu i oferta jest bardzo bogata. Choć z tego co wiem to faktycznie jeśli chodzi o te hotele oferta jest dobra, ale obłożenie w najbardziej popularnych datach duże więc tutaj też trzeba pamiętać, by wcześnie rezerwować.

NiKRK45

Posty: 20

 
Zobacz sobie w centrum jak to wygląda, jest na pewno dużo noclegów, różne hotele, także tańsze hostele więc z wyborem atrakcyjnej propozycji raczej nie powinno być problemów. Cenowo jest spore zróżnicowanie, a jednocześnie jak wybierzesz lokalizację w centrum to wszędzie będzie blisko.

Jsakic19

Posty: 22